Ačiū, kad apsilankėte mūsų internetiniame puslapyje. Jūsų pasirinkimas teisingas, tikimės, kad būsite patenkinti pradėję bendrauti su mūsų firma.

UAB „LITECHNIJA” – STIPRIAUSI LIETUVOJE 2013-2014

Creditinfo Lietuva suteikė įmonei sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2013-2014-2015”, patvirtinantį kad UAB „Litechnija” yra patikima ir laiku vykdanti finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant sertifikatą – aukštas mokumo reitingas.

UAB “Litechnija” savo veiklą pradėjo 1995 m., ėmusi prekiauti rusiškais ir baltarusiškais traktoriais bei naudota žemės ūkio technika iš Vokietijos. Įmonės direktoriui 2000 m. apsilankius Japonijoje, buvo nutarta Lietuvos rinkai pasiūlyti tuo metu visišką naujovę – Japonjoje pagamintus mini traktoris. Iš Japonijos UAB “Litechnijos” atvežti mini traktoriai netruko pavergti lietuvių širdis ir surasti “namus” mūsų – lietuvių sodybose bei sėkmingai tiekiami į kitas šalis.

Nuo 2005 m. UAB “Litechnija” importuoja kinų gamybos traktorius, kurie atitinka Europos sąjungos keliamus reikalvimus.

Kvalifikuoti UAB “Litechnija” darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius bei galimybes, ne tik padės išsirinkti būtent Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį traktorių, bet ir pasiūlys vieną ar kelis priedus, kurie leis maksimaliai išnaudoti pasirinkto traktoriaus galimybes; ar tai bus freza, ar plūgas, ar kultivatorius, kaupikas, bulvių kasimo, sodinimo prietaisas, puspriekabė, frontalinis krautuvas, rulonų grėbtuvas, rotacinė šienapjovė, žoliapjovė-smulkintuvas, žoliapjovė-rinktuvas, vėjapjovė, šieno vartytuvas, šlavimo agregatas, barstytuvas, sniego stumdytuvas, sniego pūstuvas, prikabinamas ekskavatorius, ar kitas prie kiekvieno traktoriaus esančios hidraulinės pakabos tvirtinamas žemės ūkio inventorius, nuspręsite Jūs, gavę iš mūsų specialistų išsamią informaciją ir gausybę praktinių patarimų.

UAB “Litechnijos” pasiūlytus japonų gamybos mini traktorius įsigijusieji ūkininkai, sodybų ir sodų savivininkai, komunalinių ūkių darbuotojai apželdinimo įmonių atstovai, individualūs fiziniai asmenys, kitų juridinių asmenų atstovai ne kartą yra pažymėję, kad šie traktoriai yra itin ekonomiški, su jais paparasta dirbti tiek didelius žemės plotus, tiek dėl traktorių manevringumo ir mažus asmeninius sklypelius.

Kodėl verta japonišką mini traktorių įsigyti UAB “Litechnija”?

— Glaudūs ir artimi ne tik dalykiniai, bet ir asmeniniai santykiai su viena didžiausių Japonjoje prekybos kompanijų, tiekiančios traktorius į daugelį šalių, leidžia Jums pasiūlyti geriausios kainos ir kokybės santykio mini traktorius. Traktoriai yra atrinkti nuolat į Japoniją vykstančių mūsų darbuotojų, prieš tai juos patikrinus ir išbandžius.

–UAB “Litechnija” direktoriaus išsilavinimas, ilgametė patirtis žemės ūkio srityje, nuolatinės konsultacijos su žemės ūkio specialistais, (sodininkais, apželdintojais, komunalinių paslaugų tiekėjais…), reguliarus dalyvavimas parodose Lietuvoje ir tarptautinių parodų lankymai, nuolatinis bendradarbiavimas ir konsultacijos su ūkininkais BEI ŽEMĖS ŪKIO SRITIES MOKSLININKAIS, talkinimai artimiesiems žemės ūkio darbuose, pastovūs darbuotojų mokymai, išmokė mus patarti Jums išsirenkant traktorių, atitinkantį būtent Jūsų individualius poreikius. Atvykus pas mus, Jums teireikia žinoti, kokius darbus su mini traktoriumi norite nudirbti ir kiek turto (žemės, miškų, pelkių, kiemų ir t.t.) turite, mes tikrai sugebėsime Jums pasiūlyti traktorių ir tokią jo komplektaciją, kuri atitiks Jūsų lūkesčius.

— UAB “Litechnija” darbuotojai pasiūlys Jums išbandyti išsirinktus traktorius, bei esant reikalui apmokys jais naudotis.

— Valstybės reikalavimus atitinkantys pirkimo-pardavimo dokumentai, bus paruošti per itin trumpą laiką.

–Mes suteikiame galimybę traktorius pirkti išsimokėtinai, sudarant trišales sutartis kartu su Jūsų pasirinktu banku.

–Esant reikalui įmonėms teikiame komercinius pasiūlymus.

–Iškilus techniniams nesklandumams, dirbant su traktoriumi, įmonės darbuotojai pasirengę visuomet suteikti konsultaciją telefonu.

–Kadangi esame pardavę didelį kiekį traktorių, jų aptarnavimui įkūrėme sandėlį, kuriame rasite visas Jums reikalingas atsargines detales. Sandėlio darbuotojas suteiks kvalifikuotą pagalbą visais Jus dominančiais klausimais.

— Iškilusias problemas sprendžiame greitai ir kokybiškai.

— Pirkėjo pageidavimu, išsirinktą prekę pristatysime Jūsų nurodytu adresu Jums patogiu metu.

— UAB “Litechnija” kolektyvas laukia Jūsų adresu – Jaunystės g. 20, Vilniuje.