Apie ITL

Tvirta kompetencijos tradicija

„Sonalika International“ yra pirmaujanti traktorių ir žemės ūkio įrangos gamybos įmonė, įsikūrusi Indijoje. Nuo pat įkūrimo 1969 m. Įmonė yra sąžiningai ir ryžtingai teikianti aukštos kokybės produktus ūkininkams. Sonalika Group siūlo visapusiškus žemės ūkio sprendimus visame pasaulyje, gamina ir parduoda platų produktų asortimentą, įskaitant; traktorius, žemės ūkio mašinų priedus, variklius, dyzelinius variklius.

MANAGEMENT

Mr. Lachman Das Mittal
(ORDFÖRANDE)

Herr L.D. Mittal är grundare och ordförande i Sonalika Group, en framträdande aktör inom den globala jordbrukssektorn. En visionär och en känd expert som är känd som “The Tractor Titan” är en man med många nyanser. Mittal ingick Sonalika Group 1969 för tillverkning av lantbruksredskap.

Mr. A.S. MITTAL
(VICE ORDFÖRANDE)

Herr A.S. Mittal, en välkänd lantbruksindustriist, speglar Sonalika-koncernen som vice ordförande. Med en stor branschupplevelse av över 40 år har Mittal stadigt byggt Sonalika ITL som en av de ledande traktortillverkarna och Indiens tredje största traktortillverkare.

Dr. DEEPAK MITTAL
(MANAGING DIRECTOR)

En angränsande ekonom erkänd för stark vidhäftning till kundcentrerat tillvägagångssätt, affärsetik och samhällsskydd och miljöskydd. Dr. Mittal har varit med i navigering av Sonalikas framgång under varumärket SOLIS, över hela världen.

MR.RAMAN MITTAL
(VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR)

Mr Raman Mittal har varit med i att ta ITL på en global plattform för att bli ett omfattande jordbruk.

MR. SUSHANT SAGAR MITTAL
(DIREKTÖR)

Herr Sushant Sagar är examen i International Business från London. Han gick med i sin familjebransch av traktorer 2011 och ser efter företagets internationella affärs- / exportportfölj, med fokus på strategi och ny verksamhet & amp; Produktutveckling.

DR. RAHUL MITTAL
(DIREKTÖR)

Rahul Mittal (Director – ITL) är en mekanisk ingenjör från Cardiff University (UK) och M.B.A examen från S P Jain School of Global Management. Han gick med i familjeföretaget 2015 och letade efter den internationella affärsportföljen ITL.

INTERNATIONAL TRACTORS LIMITED (ITL)

Su metine 300 000 traktorių gamyba, ITL yra viena iš trijų žemės ūkio mašinų gamintojų Indijoje ir viena iš 6 didžiausių traktorių gamintojų visame pasaulyje. Įmonės gamyklų plotas net 200000 kvadratinių metrų. Kvalifikuoti darbuotojai, kuriuos sudaro daugiau kaip 5000 žmonių, yra motyvuoti kurti geriausius savo klasėje produktus. Šiuo metu ITL yra labai stiprus dalyvavis daugelyje svarbių rinkų visame pasaulyje, todėl jis yra rinkos lyderis ir labiausiai parduodamas traktoriaus prekės ženklas 4 skirtingose ​​Azijos ir Afrikos šalyse. Siūlo individualius traktorius pagal specialius pageidavimus Brazilijoje ir Argentinoje, ITL šiuo metu yra vienintelė Indijos įmonė, prekiaujanti 20 šalių Lotynų ir Pietų Amerikoje. Taip pat pardavimai vyksta net 33 ES ir ne ES šalyse. ITL sėkmingai pradėjo pardavinėti traktorius JAV rinkoje.

ITL siūlo didellį produktų asortimentą, žemės ūkio įrangą ir traktorius nuo 20 iki 120 AG, dviem skirtingais prekės ženklais Sonalika ir Solis, ITL siūlo įvairius žemės ūkio sprendimus visame pasaulyje. ITL grupė palaiko aukštus gaminių gamybos standartus ir būdami partneriais su pasauliniais lyderiais, tokiais kaip YANMAR (Japonija) ir Renault (Prancūzija). ITL turi vidinį aukštųjų technologijų mokymo centrą, kuris suteikia darbuotojams, verslo partneriams ir klientams žinių ir moko apie produkto specifikacijas, priežiūrą ir optimalų naudojimą. Jauniausia ir sparčiausiai auganti traktorių kompanija Indijoje, ITL, jau turi daugiau kaip 800 tūkstančių klientų ratą per labai trumpą laiko tarpą, atspindintį savo prekės ženklo išskirtinumą. ITL yra akredituotas tarptautiniais sertifikatai: ISO 9001: 2008 / ISO 140001: 2004 / ISO TS 16949 ir ​​ISO 140012015 / ISO90012015. Laikantis griežtų Amerikos EPA normų ir „Euro Homologation“, traktoriai yra tinkami Europos rinkoms.

IDEAS OF FUTURE

SOLIS

SOLIS – yra ispanų kalbos žodis kilęs iš Lotyniško žodžio Sol; SOLIS, tiesiogine prasme – „Saulė“, galios ir našumo šaltinis. Kadangi saulė yra gyvybiškai svarbi gyvybės išsaugojimui žemėje, „SOLIS“ prekės ženklas siekia būti vienodai svarbus ūkininkų gyvenime, didinant produktyvumą ir apšviečiant jų kelią į klestėjimą.
Mėlyna spalva, naudojama mūsų logotipe, siejama su stabilumu, galia, elegancija ir formalumu.
Kursyvinis šriftas vaizduoja konsistenciją, o kontūras apima mūsų gaminio kokybę ir nuoseklumą.