Apie ITL

Tvirta kompetencijos tradicija

„Sonalika International“ yra pirmaujanti traktorių ir žemės ūkio įrangos gamybos įmonė, įsikūrusi Indijoje. Nuo pat įkūrimo 1969 m. Įmonė yra sąžiningai ir ryžtingai teikianti aukštos kokybės produktus ūkininkams. Sonalika Group siūlo visapusiškus žemės ūkio sprendimus visame pasaulyje, gamina ir parduoda platų produktų asortimentą, įskaitant; traktorius, žemės ūkio mašinų priedus, variklius, dyzelinius variklius.

MANAGEMENT

Mr. Lachman Das Mittal
(ORDFÖRANDE)

L. D. Mittal yra ITL grupės, žymaus pasaulinio žemės ūkio sektoriaus dalyvio, įkūrėjas ir pirmininkas. Vizionierius ir garsus ekspertas, mėgstamas vadinti "Traktorių titanu", yra daugialypis žmogus. M. Mittal 1969 m. įsteigė "ITL Group", kuri gamino žemės ūkio padargus.

Dr. A.S. MITTAL
(VICE ORDFÖRANDE)

Dr. A. S. Mittalas, žinomas žemės ūkio verslo pramonininkas, vadovauja "ITL Group" kaip jos pirmininko pavaduotojas. Turėdamas didžiulę 40 metų patirtį pramonėje, Dr. A. S. Mittal tvirtai pastatė ITL kaip vieną iš pirmaujančių traktorių eksportuotojų ir trečią pagal dydį traktorių gamintoją Indijoje

Dr. DEEPAK MITTAL
(MANAGING DIRECTOR)

Dr. Deepak Mittal yra "Sonalika" įmonių grupės generalinis direktorius ir nenuilstama jėga, padedanti jai tapti vienu iš žinomiausių traktorių prekės ženklų Indijoje ir plėsti savo veiklą daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje.

MR.RAMAN MITTAL
(Bendras generalinis direktorius)

Mr Raman Mittal har varit med i att ta ITL på en global plattform för att bli ett omfattande jordbruk.sprendimų teikėjas. Jam vadovaujant, per pastaruosius ketverius metus bendrovė beveik padvigubino savo apimtį ir padidino rinkos dalį.

MR. SUSHANT SAGAR MITTAL
(Vykdomasis direktorius)

Sushant Sagar Mittal yra baigęs tarptautinio verslo studijas Londone. Jis prisijungė prie šeimos traktorių verslo 2011 m. ir rūpinasi bendrovės tarptautinio verslo ir eksporto portfeliu, daugiausia dėmesio skirdamas strategijai ir naujam verslui.

DR. RAHUL MITTAL
(Vykdomasis direktorius)

Rahul Mittal (vykdomasis direktorius) yra Kardifo universiteto (Jungtinė Karalystė) mechanikos inžinierius ir S P Jain pasaulinės vadybos mokyklos (S P Jain School of Global Management) magistras. Jis prisijungė prie šeimos verslo 2015 m. ir rūpinasi tarptautiniu ITL verslo portfeliu.

INTERNATIONAL TRACTORS LIMITED (ITL)

Su metine 300 000 traktorių gamyba, ITL yra viena iš trijų žemės ūkio mašinų gamintojų Indijoje ir viena iš 6 didžiausių traktorių gamintojų visame pasaulyje. Įmonės gamyklų plotas net 200000 kvadratinių metrų. Kvalifikuoti darbuotojai, kuriuos sudaro daugiau kaip 5000 žmonių, yra motyvuoti kurti geriausius savo klasėje produktus. Šiuo metu ITL yra labai stiprus dalyvavis daugelyje svarbių rinkų visame pasaulyje, todėl jis yra rinkos lyderis ir labiausiai parduodamas traktoriaus prekės ženklas 4 skirtingose ​​Azijos ir Afrikos šalyse. Siūlo individualius traktorius pagal specialius pageidavimus Brazilijoje ir Argentinoje, ITL šiuo metu yra vienintelė Indijos įmonė, prekiaujanti 20 šalių Lotynų ir Pietų Amerikoje. Taip pat pardavimai vyksta net 33 ES ir ne ES šalyse. ITL sėkmingai pradėjo pardavinėti traktorius JAV rinkoje.

ITL siūlo didellį produktų asortimentą, žemės ūkio įrangą ir traktorius nuo 20 iki 120 AG, dviem skirtingais prekės ženklais Sonalika ir Solis, ITL siūlo įvairius žemės ūkio sprendimus visame pasaulyje. ITL grupė palaiko aukštus gaminių gamybos standartus ir būdami partneriais su pasauliniais lyderiais, tokiais kaip YANMAR (Japonija) ir Renault (Prancūzija). ITL turi vidinį aukštųjų technologijų mokymo centrą, kuris suteikia darbuotojams, verslo partneriams ir klientams žinių ir moko apie produkto specifikacijas, priežiūrą ir optimalų naudojimą. Jauniausia ir sparčiausiai auganti traktorių kompanija Indijoje, ITL, jau turi daugiau kaip 800 tūkstančių klientų ratą per labai trumpą laiko tarpą, atspindintį savo prekės ženklo išskirtinumą. ITL yra akredituotas tarptautiniais sertifikatai: ISO 9001: 2008 / ISO 140001: 2004 / ISO TS 16949 ir ​​ISO 140012015 / ISO90012015. Laikantis griežtų Amerikos EPA normų ir „Euro Homologation“, traktoriai yra tinkami Europos rinkoms.

IDEAS OF FUTURE

SOLIS

SOLIS – yra ispanų kalbos žodis kilęs iš Lotyniško žodžio Sol; SOLIS, tiesiogine prasme – „Saulė“, galios ir našumo šaltinis. Kadangi saulė yra gyvybiškai svarbi gyvybės išsaugojimui žemėje, „SOLIS“ prekės ženklas siekia būti vienodai svarbus ūkininkų gyvenime, didinant produktyvumą ir apšviečiant jų kelią į klestėjimą.
Mėlyna spalva, naudojama mūsų logotipe, siejama su stabilumu, galia, elegancija ir formalumu.
Kursyvinis šriftas vaizduoja konsistenciją, o kontūras apima mūsų gaminio kokybę ir nuoseklumą.