client

21 rugpjūčio, 2018

Mr. Lachman Das Mittal
(ORDFÖRANDE)

L. D. Mittal yra ITL grupės, žymaus pasaulinio žemės ūkio sektoriaus dalyvio, įkūrėjas ir pirmininkas. Vizionierius ir garsus ekspertas, mėgstamas vadinti "Traktorių titanu", yra daugialypis žmogus. M. Mittal 1969 m. įsteigė "ITL Group", kuri gamino žemės ūkio padargus.

21 rugpjūčio, 2018

Dr. A.S. MITTAL
(VICE ORDFÖRANDE)

Dr. A. S. Mittalas, žinomas žemės ūkio verslo pramonininkas, vadovauja "ITL Group" kaip jos pirmininko pavaduotojas. Turėdamas didžiulę 40 metų patirtį pramonėje, Dr. A. S. Mittal tvirtai pastatė ITL kaip vieną iš pirmaujančių traktorių eksportuotojų ir trečią pagal dydį traktorių gamintoją Indijoje

21 rugpjūčio, 2018

Dr. DEEPAK MITTAL
(MANAGING DIRECTOR)

Dr. Deepak Mittal yra "Sonalika" įmonių grupės generalinis direktorius ir nenuilstama jėga, padedanti jai tapti vienu iš žinomiausių traktorių prekės ženklų Indijoje ir plėsti savo veiklą daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje.

21 rugpjūčio, 2018

MR.RAMAN MITTAL
(Bendras generalinis direktorius)

Mr Raman Mittal har varit med i att ta ITL på en global plattform för att bli ett omfattande jordbruk.sprendimų teikėjas. Jam vadovaujant, per pastaruosius ketverius metus bendrovė beveik padvigubino savo apimtį ir padidino rinkos dalį.

21 rugpjūčio, 2018

MR. SUSHANT SAGAR MITTAL
(Vykdomasis direktorius)

Sushant Sagar Mittal yra baigęs tarptautinio verslo studijas Londone. Jis prisijungė prie šeimos traktorių verslo 2011 m. ir rūpinasi bendrovės tarptautinio verslo ir eksporto portfeliu, daugiausia dėmesio skirdamas strategijai ir naujam verslui.

21 rugpjūčio, 2018

DR. RAHUL MITTAL
(Vykdomasis direktorius)

Rahul Mittal (vykdomasis direktorius) yra Kardifo universiteto (Jungtinė Karalystė) mechanikos inžinierius ir S P Jain pasaulinės vadybos mokyklos (S P Jain School of Global Management) magistras. Jis prisijungė prie šeimos verslo 2015 m. ir rūpinasi tarptautiniu ITL verslo portfeliu.